Technologia

iPad 3 news: wina za spadek sprzedaży komputerów PC i poszukiwane Innowacje iPada 3

 

Z szumem wokół iPada 3 i tabletu Apple w ogóle, czy są winni spadku sprzedaży komputerów PC?

Popularność tabletu iPad firmy Apple jest naprawdę obwiniana za spadek sprzedaży komputerów PC w ciągu ostatnich dwóch lat.   Jeśli są winni, to niech tak będzie.   Apple z powodzeniem celował i ukradł większość rynku przypadkowych użytkowników.

Mocno wierzymy, że jest to segment rynku, który wiąże się ze spadkiem sprzedaży komputerów PC.   IPad jest elegancki, lekki, łatwy w użyciu i mobilny, zapewniający długą żywotność baterii.   Widziałeś ich kampanie marketingowe porównujące przedstawiciela Apple ‚ a, który jest młody i modny, z komputerem, który jest stary i nudny.   Zwykli użytkownicy szybko przyjmują osobowość, którą Apple stworzył dla swoich produktów.

Konsumenci chcą nie tylko najnowszych technologii, ale także mobilności i łatwości.   IPad może lepiej uchwycić te aspekty, nawet z najsilniejszymi ograniczeniami, takimi jak brak możliwości flashowania.

Co powinno być w iPadzie 3, aby zwiększyć mobilność i wygodę?

Aby iPad 3 był naprawdę oddzielony i innowacyjny od komputera, musi zintegrować kilka zmian.   Apple twierdzi, że iPad jest krokiem naprzód w porównaniu z komputerem PC, ale nadal wymaga połączenia z komputerem Mac lub PC, aby wykonać wiele ważnych zadań.

Chcielibyśmy, aby iPad 3 mógł pobierać muzykę i filmy z iTunes bez podłączania go do komputera.

  Kopie zapasowe, aktywacja i aktualizacje nadal wymagają synchronizacji powiązanej.   Prawdopodobnie zgodzisz się, że aby iPad 3 był naprawdę urządzeniem post-PC, musi usunąć te ograniczenia.

Najnowsze wiadomości donosiły również, że Apple pracuje nad masywnym centrum danych, które jest prawie ukończone.   Mamy nadzieję, że chcą zintegrować przetwarzanie w chmurze dla iPada 3.   W dzisiejszych czasach użytkownicy muszą wcześniej dokonać wyboru, ile pamięci będzie miał ich tablet.   Marketerzy lubią porównywać liczby, gdy demonstrują specyfikacje między urządzeniami.   Dzięki przetwarzaniu w chmurze nie musisz się martwić porównywaniem liczb, takich jak 8, 16 lub 32.

Nie jesteśmy pewni, czy taka technologia pozwoli na to na czas dla iPada 3, ale mamy na to wielką nadzieję.   Pomyśl o nieograniczonych możliwościach, aby móc obsłużyć wszystkie media i oprogramowanie, które chcesz, bez wypełniania pamięci danych tak szybko muzyką i kilkoma filmami.

Chodzi o doświadczenie użytkownika, a użytkownicy chcą więcej!

 

Apple utorowało drogę i pozostaje na Szczycie Innowacji.   Bez wątpienia będą nadal wprowadzać najnowocześniejsze technologie, które przypomną ci, dlaczego kochasz swoje urządzenia Apple.