Technologia

iPad 3: czy to naprawdę” nowy ” iPad?

 

To był przełomowy moment dla Apple, kiedy kilka lat temu wypuścił swój pierwszy iPad.

Niektórzy żartowali, że jednym z najniebezpieczniejszych zadań będzie jazda dla UPS. To nie była przesada, ponieważ ludzie, którzy wcześniej kupili pigułki, tłoczyli się wokół ciężarówek dostawczych. Oczekiwanie było dość niecierpliwe, odkąd ogłoszono zwolnienie. Podobny tłum ludzi i szaleństwo tłumu nie były widoczne, gdy najnowszy iPad, który jest iPadem 3, został uruchomiony przez Apple.

Najnowszy dodatek w kategorii iPada to wspaniały dodatek, który wywołał szum wśród kupujących. Zgodnie z obietnicą pojawiły się nowe funkcje dla mobilnych profesjonalistów, a iPad 3 to przyzwoita aktualizacja z poprzednich wersji. Cena iPada 3 z 16 GB PAMIĘCI RAM wynosi 499 USD, a 64 GB pamięci RAM iPada 3 będzie kosztować 829 USD.

Wydaje się dziwne, że Funkcją, o której mówi się najwięcej, jest wyświetlacz Retina na iPadzie 3. Jest to z pewnością świetna funkcja i naprawdę cud pod względem wyświetlania pikseli. Niektórzy uważają tę funkcję za wystarczający powód, aby przejść z iPada 2 na iPada 3. Wyświetlacz jest naprawdę bardzo ładny i szczegółowy dla oczu. To technologiczny cud, że Apple stworzył iPada, który ma rozdzielczość ekranu 2, 048 x 1, 536. Jest to aktualizacja w stosunku do poprzedniej rozdzielczości 1, 0246 x 768. Apple odniósł sukces, próbując dodać cztery piksele do ekranu.

Dzięki najlepszym pikselom wyświetlacz graficzny na iPadzie 3 wygląda niesamowicie.

Jedno i drugie, obrazy i teksty, dość wyraźne i wyraźne. To samo można powiedzieć o kolorach, które są dość jasne. To najlepsze wrażenia graficzne można zaobserwować w pełni, gdy ludzie korzystają z aplikacji, szczególnie tych zoptymalizowanych pod kątem wyświetlacza iPada 3. Przykładem takich aplikacji jest przeglądarka Safari i czytnik e-booków iBooks. Pliki pdf będą teraz mniej uciążliwe dla oczu, a gra (Wysoka rozdzielczość) będzie również dość płynna. Jeśli oglądasz pliki wideo w wysokiej rozdzielczości (1080p), byłoby to całkiem interesujące.

Poprzednie iPady zostały zaprojektowane tak, aby były bardziej zorientowane na pracę i miały mniej fajną grafikę niż iPad 3. Warto zauważyć, że Apple twierdzi, że pomimo posiadania turbodoładowanego wyświetlacza, iPad 3, pod względem wydajności baterii, jest podobny do poprzednich modeli. Ten model ma również dziesięciogodzinną żywotność baterii. Użytkownicy zgłosili, że zamiast dziesięciu godzin zwykle otrzymują siedem godzin, gdy są używane przy pełnej jasności. IPad 3 wykorzystuje polimerową baterię litowo-jonową (42. 5 Watt-godzina). Jednak ta potężna bateria nie zwiększa wagi do rozmiarów iPada 3.

Dla tych, których Wyświetlacz Retina nie zmienia się zbytnio, 4G LTE jest zdecydowanie cechą, na którą warto zwrócić uwagę. AT & T i Verizon wersje iPad3 mają tę technologię i pozwala użytkownikom na szybką komórkową łączność bezprzewodową. Jest to doskonała funkcja, szczególnie dla mobilnych specjalistów, którzy uważają, że ten Internet jest bardziej wydajny pod względem szybkości niż sieć w biurze lub w domu. Użytkownicy donoszą, że prędkość sieci w iPadzie 3 jest co najmniej dziesięciokrotnie wyższa niż w zwykłych sieciach 3G. co więcej, jest to o wiele lepsze niż sieci naziemne.

Podczas korzystania z 4G LTE użytkownicy powinni również być świadomi planu kosztów.

Trzeba by zapłacić 130 $ więcej tej funkcji i kosztów dla planu danych, jak również. Kwota dla planu danych miesięcznie waha się od $ 15 do $ 80. Pamiętaj, że podczas korzystania z tej sieci może się okazać, że korzystasz z planu transmisji danych do strumieniowego przesyłania wideo HD.

Funkcja dyktowania jest również przydatnym dodatkiem do ipada 3. Po uruchomieniu tej funkcji użytkownik może dyktować różne polecenia lub wiadomości e-mail zamiast ich wpisywać. Jest to świetna adaptacja dla osób, które nie są całkiem obeznane z wirtualnymi klawiaturami. Aby dyktowanie działało, użytkownik musi być podłączony do Internetu. Ta funkcja nie jest tak doskonała, jak wiele profesjonalnych usług rozpoznawania głosu dostępnych na rynku. Ale mimo to świetnie radzi sobie z dyktowaniem e-maili i pisaniem tekstów. Jest kilka wiadomości, że Apple może wymyślić podobny do Siri P. Funkcja, za pomocą której można również dodawać polecenia.

Oprócz wyżej wymienionych funkcji dostępne są również inne opcje. Najnowsza Wersja Bluetooth 4 dodałaby do zakresu pracy Nowego ipada. Tylna kamera dla iPada 3 mA 5 MP i jest dużym ulepszeniem w stosunku do poprzedniego 0. 92 MP w iPadzie 2. Przednia kamera może być używana do wideokonferencji, a wymiary są takie same jak wcześniej. Perspektywa poprawy byłaby przednią kamerą. Powszechnie wiadomo, że zdjęcie za pośrednictwem iPada może czasami być niewygodne ze względu na jego duży rozmiar. Krótko mówiąc, funkcje w iPadzie 3 są dość duże.