News

Wiadomości na iPada 3: ostatnie działania Apple podsycają plotki

 

Niezwykłe działania Apple rodzą pytania i podsycają plotki

Chcielibyśmy skupić się na niektórych działaniach, które Apple ostatnio zrobił, co skłoniło nas do zakwestionowania ich planów jako całości, a także na ostatnich plotkach na temat iPada 3.   Chociaż są one z natury znane z oczekiwanego wydania iPada 2 w marcu (wiosną), naprawdę zmyliły wielu ludzi z odsłonięciem iPhone ‚ a Verizon.
iPhone ‚ y są zwykle uruchamiane latem, jeśli chcemy mieć oko na ich systematyczne wydania.   Nasuwa się jednak pytanie: czy odchodzą od przewidywalności, czy też po prostu biegamy naprzód?

Nadal zastanawiamy się, dlaczego Apple wypuściło iPada 2 z tak małą ilością ukończonej produkcji; najwyraźniej tracąc sprzedaż, A masy z niecierpliwością czekały na szansę na zdobycie iPada nowej generacji, tylko po to, by pozostać rozczarowanym!   Jest to szczególnie ważne w przypadku tych, którzy zamówili online w dniu premiery; nie ma jeszcze informacji o tym, kiedy pojawi się ich iPad 2.

Nikt nie lubi czekać na coś, szczególnie na gorącym elemencie technologicznym, takim jak iPad!

Albo ich wstępne prognozy były błędne przez miliony, albo mają inne wyobrażenia, które odbywają się w tle, które zajmują tyle samo czasu i wysiłku.   Dlaczego było tak dużo szumu, gdy coś nie było gotowe do wydania, nie tylko ze względów funkcjonalnych, ale także z liczby dostępnych?

To dość dziwne, że Apple spieszyłby się z tym (lub jakimkolwiek innym) wydaniem tylko po to, by być na bieżąco z przewidywalnymi datami premiery.   Wygląda na to, że Apple starannie wdrożyło daty premiery od samego początku, aby zadowolić święta i wysokie wydatki; ale czy mają coś jeszcze w zanadrzu?

Jeśli plotki o iPadzie 3 są prawdziwe, to prawdopodobnie musieli wyrzucić iPada 2 za drzwi, aby mieć czas na wydanie iPada 3 przed sezonem świątecznym 2011 roku.   To wyeliminowałoby ich z obecnego trendu Nowego ipada każdego roku i mogłoby wkurzyć fanów, których iPad 2 zostanie zaktualizowany w ciągu 6 miesięcy.

Czy Apple zbliży się do daty premiery iPada 3 we wrześniu 2011 r., co oczywiście doprowadzi do ogromnej sprzedaży w okresie świątecznym; czy też będą nadal zwiększać produkcję iPada 2, aby sprostać obecnym zamówieniom i przyszłym zakupom, mając nadzieję, że hype nadal będzie wystarczająco duży w okresie świątecznym.

Nie sądzimy, że są zbyt zaniepokojeni, mimo że wygodnie siedzą na szczycie tabletów w tej chwili z niewielką lub żadną konkurencją ze strony innych na rynku.