Budowa i remont

iPad 3 sprawia, że „iPad’ jako pierwszy wybór produktu Apple dla ludzi

 

Apple zawsze dostarczał ludziom produkty, z których mogli korzystać w codziennym życiu.

Dzięki urządzeniom takim jak iPod i iPad firma Apple podniosła poprzeczkę co do tego, czego ludzie zaczęli oczekiwać od przyszłych podobnych produktów, a także produktów, które Apple musi jeszcze wypuścić, a mianowicie iPhone ‚ a 5. Apple wydawało się trafić we właściwy cel, gdy wprowadzili pierwszego iPoda. Dla każdego miłośnika muzyki koniecznością było posiadanie iPoda i wkrótce stało się produktem domowym. Jednak według najnowszego raportu firmy zajmującej się badaniami rynku NPD wydaje się, że iPad firmy Apple zaczyna zastępować iPoda jako produkt, który wszyscy chcą mieć. Wydanie iPada 3 dodało iskry do ogólnej sprzedaży iPada.

Jak wspomniano wcześniej, prawie każdy na tym świecie ma iPoda i gdziekolwiek spojrzysz, zobaczysz, że ktoś lubi swoją ulubioną muzykę lub ogląda wideo, jednak iPad firmy Apple nie jest daleko w tyle i zaczął zastępować iPoda jako urządzenie, które wszyscy zobaczą. Oświadczenie to zostało złożone w raporcie, który został wydany przez NPD, firmę badawczą zajmującą się rynkiem. Raport ten został wydany w czwartek rano i jest częścią „badania ekosystemu Apple”, które analizuje, którzy użytkownicy kupują określone produkty, a także bada, dlaczego te produkty zostały zakupione. Zostało już ustalone, że iPod jest uważany przez wielu za najlepszy produkt Apple, a fakt, że iPad Apple zaczął nadrabiać sukces iPoda, a także zaczął przyćmić iPoda, pokazuje, że iPad staje się silny w docelowej grupie demograficznej Apple, jak donosi Ars Technica.

NPD przyznało również, że iPad jest popularnym produktem wśród osób, które już posiadają i używają produktów Apple;

jednak zauważono również, że rosnący segment ludzi zaczął robić iPada jako pierwszy wybór, jeśli chodzi o zakup produktu Apple. Ponad jedna czwarta osób, które teraz używają iPada, powiedziała, że jest to ich pierwsze urządzenie Apple. Według badań przeprowadzonych przez NPD, 69% amerykańskich gospodarstw domowych posiadających produkty Apple twierdzi, że iPod był ich pierwszym produktem Apple, a zgodnie z tym, jak się sprawy mają, iPad wkrótce będzie pierwszym urządzeniem Apple, które ludzie kupują.

Analiz branżowych, Bena Arnolda, pokazuje, że sprzedaż iPada rośnie znacznie szybciej niż jakikolwiek inny produkt Apple, wkrótce po jego uruchomieniu.
Ten komentarz pokazuje, że coraz więcej osób robi iPada Apple ‚ a jako pierwsze urządzenie, które otrzymają od tej firmy. Oświadczenie wydane przez Bena Arnolda wspiera również inne oświadczenie, które zostało wydane przez Tima Cooka, Dyrektora Generalnego Apple, na początku tego tygodnia podczas drugiego połączenia konferencyjnego przeprowadzonego przez Apple. Tim Cook zauważył, że od czasu wprowadzenia iPada Apple był w stanie sprzedać 67 milionów iPadów w ciągu 24 miesięcy. Tim Cook wyjaśnił swoje oświadczenie, mówiąc, że Apple zajęło 24 lata, aby sprzedać tyle komputerów Mac, 5 lat, aby sprzedać tyle iPodów i trzy lata, aby sprzedać tyle iPhone ‚ ów. Dodał także, że Apple uważa, że iPad to głęboki produkt, a szerokość tego produktu jest po prostu niesamowita.

Wielu z Was może pomyśleć, że trudno wyobrazić sobie świat, w którym będzie tyle osób używających iPada, ile osób będzie korzystało z iPoda. Jednak nie można zignorować wszystkich statystyk i wydaje się, że iPad z czasem przewyższy iPoda. Powinieneś także wiedzieć, że iPod ma dziesięcioletnią przewagę nad iPodem; wydaje się jednak możliwe, że wraz ze wzrostem sprzedaży iPadów iPad stanie się jednym z najlepiej sprzedających się urządzeń Apple.

Jeśli wszyscy spojrzycie na tę wiadomość, to naprawdę ma trochę logiki. Wydaje się, że IPad zrewolucjonizował to, czego ludzie zaczęli oczekiwać od tabletów. Po tym, jak Apple wypuścił iPada 3, podniósł poprzeczkę dla kolejnych tabletów, które wciąż muszą zostać wydane. Dzięki wielu niesamowitym funkcjom obecnym w iPadzie 3, takim jak wyświetlacz Retina, 4G LTE i procesor A5X itp., nic dziwnego, że każdy chce doświadczyć tego, co ten produkt ma do zaoferowania ludziom.

Pojawiło się kilka skarg, które naprawdę wzrosły, że iPad 3 został wydany, na przykład jego bateria nie może trwać dłużej, chociaż problemy z baterią można naprawić, a także istnieją urządzenia, które miały problemy z Wi-Fi, a Apple musiał je wymienić.

Jednak te problemy zostały rozwiązane, a według badań przeprowadzonych przez NPD sprzedaż iPada nadal idzie dobrze.
Daj nam znać, co myślisz o tym wszystkim. Czy sprzedaż iPada firmy Apple przewyższy sprzedaż iPodów?